ההודעה נשלחה בהצלחה ! נחזור אלייך בהקדם.

השאר פרטים
השאר פרטים ונחזור אלייך

הידיים הגדולות של שנת 2017

הבלוף, האכזבה והסנסציה: 5 הידיים הכי משוגעות בשנת 2017: לרגל סיומה של שנת 2017, החלטנו לרכז עבורכם את הידיים הכי משוגעות שנרשמו במהלך שנת הפוקר החולפת. מוכנים?

 1. השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

  הקאמבק ההירואי של רוג'ר פדרר, הקרב חסר התקדים בין פלויד מייוות'ר לקונור מקגרגור, הריצה האחרונה של יוסאין בולט, החזרה עוצרת הנשימה של ברצלונה מול פריס סן ז'רמן ועוד. שנת 2017 הייתה מלאה ברגעים מרגשים בעולם הספורט "הפיזי", אך לא פחות בעולם הספורט "הקצת-פחות-פיזי", הידוע בכינויו פוקר.

  לא מעט רגעים מרגשים, מאכזבים, מדהימים ואפילו מפחידים נרשמו לאורך השנה בעולם הפוקר - חלק בטורנירים הגדולים ביותר, חלק במשחקי און ליין וחלק באליפויות צנועות יותר. לרגל סיומה של שנת 2017, החלטנו לרכז עבורכם את הידיים הכי משוגעות שנרשמו במהלך שנת הפוקר החולפת. מוכנים? 

  5. שני שחקנים, שני זוגות של נסיכים, רק מנצח אחד

  כמעט כל שחקן פוקר שצבר לא מעט דקות משחק סביב השולחן חווה זאת בעבר, אבל כשזה קורה בטורניר יוקרתי - אולי היוקרתי מכולם (WSOP), זה מאכזב הרבה יותר. במקרה שלפנינו ניתן לראות שני שחקנים מקצוענים, שכל אחד מהם קיבל לידיו זוג נסיכים. עד כאן נשמע לא רע. אחד מהם הכריז All in עוד לפני הפלופ ויריבו השווה. הם חשפו את הקלפים ונשמו לרווחה כשלא ראו אצל היריב זוג מלכות, מלכים או אסים.

  כשהפלופ נפתח, ובו שני תלתנים, שני השחקנים חייכו. לאחד מהם היה תלתן, אך מה הסיכוי שיצאו שניים נוספים? ובכן, זה קרה. אחד מהם המשיך הלאה עם זוג נסיכים, יריבו הודח עם זוג נסיכים.

   

  But @UncleronAA, what happens when they both have pocket Jacks? Watch the #WSOPMainEvent live on PokerGO. pic.twitter.com/O2JFtbEE4T

  — PokerGO (@PokerGO) 13 ביולי 2017

   

  4. דניאל נגראנו בשלו

  שמו של דניאל נגראנו הולך לפניו, משתי סיבות עיקריות: הראשונה: הוא פשוט שחקן פוקר מעולה. השנייה: יכולות הבילוף המרשימות שלו. דוגמה נוספת לכך קיבלנו השנה, באחד האירועים של WSOP. הדילר חילק לנגראנו 6-8 מאותה צורה (עלה) בעוד שיריבו החזיק ביד זוג מלכים, וכמו שכתוב בספר, העלה לפני הפלופ. נגראנו השווה.

  הפלופ הביא עימו את הקלפים הבאים: 6, מלכה ואס מצורות שונות. יריבו של נגראנו, שהחזיק זוג מלכים ביד, עשה נכון כשהעלה, אך נגראנו שלא חשש ממנו השווה עם הזוג החלש בשולחן. בטרן נפתח אס, ונגראנו הכריז על "צ'ק". היריב החליט להכריז "צ'ק" גם כן ואפשר לקלף נוסף להיפתח - מלכה, שיצרה שני זוגות על השולחן. נגראנו דיבר ראשון, העלה סכום גבוה והבריח את יריבו, שאם היה משווה היה זוכה פעמיים: גם בקופה נאה וגם בזכות להכריז בקול רם "ניצחתי את דניאל נגראנו".

   

  So this is how you make it to the all time money list ???? #WSOPMainEvent pic.twitter.com/thHURLgXen

  — PokerGO (@PokerGO) 11 ביולי 2017

   

  3. פיל (באד) לאק

  את פיל לאק כולנו מכירים, ולא רק בשל היכולות הנהדרות שלו סביב השולחן. שחקן הפוקר הצבעוני אהב את סיכוייו במהלך אחד האירועים השנתיים של WSOP, כשהחזיק זוג 7 בידו וראה 7 נוסף נפתח בפלופ. מנגד, יריבו באותו סיבוב החזיק זוג 10, כשלצערו של לאק, אחד הקלפים בפלופ היה 10.

  מיד לאחר הפלופ הכריז השחקן שהחזיק עשיריות ביד על "אול אין", כשלאק השווה מבלי להסס, וראה איך הוא מסיים את דרכו בתחרות עם שלישייה נמוכה יותר משל יריבו.

   

  So this is how you make it to the all time money list ???? #WSOPMainEvent pic.twitter.com/thHURLgXen

  — PokerGO (@PokerGO) 11 ביולי 2017

   

  2. אכזריות היא שם המשחק?

  דוגמה נוספת לכמה משחק פוקר יכול להיות אכזרי קיבלנו גם כן במיין איבנט של WSOP, בקרב מרתק בין גולדמן לישראלייט. גולדמן החזיק בידו 7 ו-9 יהלום, בעוד שיריבו החזיק 5-6 לב. בפלופ נפתחו הקלפים הבאים: 9-6-6 ולאחר סיבוב של צ'קים, נפתח 3 בטרן. גולדמן החליט להעלות, יריבו הגיב בהעלאה חוזרת וגולדמן החליט ללכת על כל הקופה ולדחוף את כל כספו. יריבו לא היסס, השווה במהירות וחיוך גדול נמרח על שפתיו. ואז הגיע הריבר - 9 - שהסיר לו את החיוך במהירות רבה, בזמן שגולדמן חגג עד השמיים את הכפלת כספו בצורה מעט אכזרית מבחינת יריבו.

   

  #DeathByQuads, again #WSOP
  Watch live on PokerGO pic.twitter.com/i1YhoFG87c

  — PokerGO (@PokerGO) 11 ביולי 2017

   

  1. רביעייה VS פול האוס במיין איבנט של WSOP

  המיין איבנט של ה-WSOP הוא הבמה הגדולה מכולן. הקרם דה לה קרם של טורנירי הפוקר אם תרצו. האירוע שמרכז את כל השחקנים הגדולים, אשר בסיומו מחולק הצמיד היוקרתי ביותר למנצח הטורניר. במהלך האירוע שנערך השנה נפגשו בשולחן שתיים מהשחקניות היותר מוכרות בסבב: ונסה סלבסט האמריקאית וגאל באומן הצרפתייה.

  סלבסט, עם זוג אסים ביד, העלתה לפני הפלופ ובאומן, שהחזיקה זוג שבע, השוותה. בפלופ נפתחו 7, אס ו-5 - כולם תלתנים. ונסה, שהשלימה שלישיית אסים, העלתה כמובן ואילו באומן, שהחזיקה בשלישייה משלה, השוותה.

  הריבר הביא עמו 7 נוסף, שהעניק לסלבסט פול האוס ואילו ליריבתה רביעייה. כאן החליטה סלבסט ללכת על "סלואו פליי", והגיבה בצ'ק. באומן הציצה שוב בקלפיה כדי לבדוק האם אכן היא מחזיקה ברביעייה, ושנייה לאחר מכן הימרה בגדול, וזכתה להשוואה מיריבתה, שהעלתה בעצמה לאחר שהריבר נפתח. באומן הכריזה "אול אין", סלבסט השוותה וסיימה את דרכה בטורניר בצורה אכזרית למדי.

   

  The front runner for #WSOP Hand of the Year ???? Watch continuing coverage of WSOP Day 1B exclusively on @PokerGO! pic.twitter.com/fst8mMHUuD

  — PokerGO (@PokerGO) 9 ביולי 2017

   

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך